Udeležili smo se dobrodelnega obiranja oljk v oljčniku Lions kluba Ankaran Istra

Deli na:

V soboto, 22. oktobra 2022 je bil za članice Lions kluba Ptuj Primus zelo aktiven dan. Eni so bili aktivni na klubski stojnici v TC Supernova, druga skupina naših članic in članov pa je sodelovala na dobrodelnem obiranju oljk v Lions oljčniku (Lions Olivetum) v organizaciji Lions Klub Ankaran Istra. Po opravljeni trgatvi smo druženje nadaljevali s člani več Lions klubov, pridružil pa se nam je tudi guverner Radovan Pušnar.

Dan je zaznamovala “posvojitev” našega kluba ene od oljk v oljčniku in se s tem pridružila drugim slovenskim Lion klubom. Oljčnik je nastal že leta 2012, ko je večina slovenskih Lions klubov prevzela pokroviteljstvo nad posameznimi oljkami, ob otvoritvi pa ga je obiskal tudi mednarodni predsednik Lions Clubs International Wing-Kun-Tam,

Ob tem smo se zahvalili predsedniku kluba, prejšnjemu guvernerju Dorijanu Maršiču in ostalim članom Lions kluba Ankaran Istra za odlično organizacijo in nadvse prijetno druženje.